Puhata ja mängida – 73 – 13.09.2013

13. septembri Puhata ja mängida: Steami digitaalne mängulaenutus ja uued Playstation Vitad

See nädal oli üle pika aja äärmiselt uudisterohke. Kõige olulisem oli tõenäoliselt teadaanne, et Steamis jõuab järgmisest nädalast beetasse Steam Family Sharing ehk enda mängukogu digitaalne väljalaenamine. Mäletate küll, Xbox One pidi seda alguses võimdalama ja võib-olla isegi kunagi hakkab võimaldama. Sony tutvustas lausa kahte uut Playstation Vitat, üks on lihtsalt eelmisest kergem ja õhem, kuid teine, Vita TV, on sada dollarit maksev ilma ekraanita konsool, millega saab üle HDMI Vita mänge teleris mängida. Uudiseid jätkus veelgi, Apple tutvustas uusi iPhone’e ja iOS 7 koos sisseehitatud kontrollerite toega ilmub juba järgmisel nädalal ja Uplay jõuab ka uue generatsiooni konsoolidele. Martin käis vahepeal IFA tehnikamessil Berliinis ja räägib, mida ta seal nägi ja katsuda sai (vihje: Playstation 4).

Martin jõudis läbi teha Playstation Vita esimese tõeliselt õnnestunud FPSi Killzone: Mercenary ja natuke mängida ka Total War: Rome II. Rein on endiselt roguelike‘ide küüsis, seekord on käsil Rogue Legacy. Rainer proovib veel enne GTA V Saints Row 4 läbi teha ja samal ajal Resident Evil 4 nimelise retroprojektiga tegeleda. Lisaks veel Mickey’s Castle of Illusion HD ja iPhone’i hitt Dots.

Soovituseks on sel nädalal jällegi Humble Bundle, kus seekord on nii Fez, Mark of the Ninja kui ka FTL: Faster Than Light.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.