Puhata ja mängida – 74 – 20.09.2013

Sellel nädalal ei ole mõtet üldse keerutadagi – suurem osa jutust käib ümber kauaoodatud ja lõpuks ilmunud GTA V. On see hea? Rein ja Rainer arutavad pikalt. Vähemalt see müüb hästi, nii Eestis kui väljamaal.

Aga toimub ka muud; Tokyos käival Tokyo Game Show’l kuulutati välja app, mis laseb PS4 mänge mängida tahvelarvutil või telefonil, Nintendo Wii Sports ilmub peagi uues kuues ning Vita saab portsu uusi mänge. Kes oleks osanud arvata, et Vita matuste asemel see lõpuks hakkab varjutama kõike, mida Nintendo teeb. Rääkides matustest ja Nintendost, paraku suri Nintedo pikaaegne ja legendaarne juht, Hiroshi Yamauchi.

Uued konsoolid pole enam kaugel, aga paari kuu tagune, suure kõmuga tulnud “uus konsool” Ouya jätkab nukrat allasõitu aina sügavamale ja sügavamale. Suured kahtlused, et see firma enam kauaks meiega on ja läheb kinni nagu Warhammer Online. Uus generatsioon küll ei pruugi vastata kõigi ootustele, aga vähemalt on ta midagigi, Ouyaga võrreldes.

Positiivsemates uudistes toimub sellel nädalal Tallinnas IGDA Hackathon, mängujämm kus tehakse mänge ja räägitakse kuidas neid müüa. Soovituslik kõigile, kes soovivad ise mängudusega tegelema hakata.

GTA teemaline vaheräpp on laenatud suurepäraselt Dan Bullilt, kelle eesmärgiks on igast ilmuvast mängust räpilugu teha. Jaksu!

Ka Puhata ja mängida kanalis toimub ühtteist – mitte üks, vaid kaks videot!

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.