Puhata ja mängida – 75 – 27.09.2013

See nädal oli Steami nädal. Kõigepealt tuli teade, et Steam teeb enda operatsioonisüsteemi ja seejärel avalikustas Steam Machinesi ehk siis enda konsooli SteamBox strateegia… osaliselt.GTA V aga on endiselt kuum sõna ja eriti palju vastakaid arvamusi kipub koguma uudis, et GTA Online’is saab mikromaksetega endale raha juurde osta. Lisaks teeme veel juttu sellest, et Diablo III oksjonimaja ikka ei olnud nii hea idee ja nüüd sai ka Blizzard ise sellest aru ning paneks selle järgmisel aastal kinni. South Parki mäng Stick of Truth ikkagi ilmub, levitaja Ubisofti käe alt 10. detsembril.

Peale GTA V me pole sel nädalal jõudnud palju mängida, loomulikult, aga juttu jätkub pikemaks sellest hoolimata, sest GTA V juba selle koha pealt hätta ei jäta, et millesti rääkida pole. Martin on olnud vahepeal vanakooli FPSi lainel ja räägib Shadow Warriorist: nii just täna ilmuvast uusversioonist kui ka natukene aega tagasi ilmunud Shadow Warrior Classic Redux versioonist.

Soovituseks on sel nädalal Gog.comi Super 5 Promo, kus saad viie dollari eest endale viis head indie-mängu!

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.