Puhata ja mängida – 76 – 04.10.2013

Uue generatsiooni konsoolid on vähem kui kahe kuu kaugusel, kuid kõik räägivad endiselt sellest, mida teeb Steam. Eelmise nädala saatest jäi välja arutelu Steami puldi üle ja nüüd parandamegi selle vea. See nädalal tuli aga välja ülieduka GTA V mitmikmäng, mis on kulgenud üle kivide ja kändude kõigil ning me pole siin mingid erandid. Mida sellest kõigest arvata? Selle nädala kõige põnevam kuulujutt on olnud Half-Life 3, millest on räägitud nüüd juba mitmeid-mitmeid aastaid, kuid koos SteamBoxi peatse väljatulekuga räägitakse sellest aina valjemini. Kui tõenäoline on see, et järgmisel aastal on Half-Life 3 väljas? Lisaks tuleb veel juttu sellest, et tulemas on uus Deus Exi mäng ja suri Tom Clancy, kelle raamatute põhjal on valminud väga palju mänge.

Kuna GTA V on jätkuvalt kuum teema, siis on see võtnud ka meie saate pantvangi ja teisteks mängudeks polegi aega jäänud. Kas kõik aga on nii ideaalne nagu kaugelt paistab või on Los Santose kohal näha ka murepilvi? Ja miks mul on vaja veel ühte kopterit varastada, kui mul juba üks kopter on … ja allveelaev ka. Ja kas Trevor ongi GTA V kõige inimlikum tegelane? Ühesõnaga, veel palju juttu GTA V-st.

Soovituseks on sel nädalal igilidur Runner 2, mille saab Steamist soetada reede õhtuni 4,75 euro eest.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.