Puhata ja mängida – 77 – 11.10.2013

11. oktoobri Puhata ja mängida: Beyond: Two Souls filmi ja mängu piiril

Kuigi käes on sügis ja kohe on välja tulemas kõik selle aasta kuumimad nimed, oli see nädal siiski suhteliselt uudistevaene. Saime aga see eest teada, mida võib leida SteamBoxide seest ehk millise tehnilise varustusega need siis lõpuks on. Kui tänases saates tuleb palju tuleb juttu mängudest, mis millalgi välja tulevad, näiteks järg Sleeping Dogsile või Far Cry 4, siis Telltale’i uus episioodiline seiklusmäng The Wolf Among Usi esimene episood ilmub juba täna.

Grand Theft Auto V-st tuleb ikka veel juttu, aga vähemalt on Rainer selle lõpuks läbi saanud. Kas siis see on ikkagi väga hea mäng on või on see mäng, mille tegijatel on olnud palju raha? Kvantiteet vs kvaliteet? Või äkki mõlemad. Martin on mänginud David Cage’i uut interaktiivset draamat Beyond: Two Souls ja selgub, et seda mängu on väga raske hinnata, sest see paikneb kuskil filmi ja mängu piirimail. Peale selle tuleb juttu Transport Tycooni Androidi versioonist ning anname hoiatuse nostalgilise mängu peale mitte kuut eurot kulutada, sest see pole seda väärt. Rein kulutas aga 34 tundi ja sai läbi Rogue Legacy, Rainer aga proovis Xbox 360 peal Battlefield 4 beetat.

Soovituseks on esimest korda Eesti mäng, sest Teleglitchi saab endale kuni 14. oktoobrini soetada Steamist 3,25 euro eest.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.