Puhata ja mängida – 78 – 18.10.2013

See nädal on suhteliselt kurb olnud uue põlvkonna konsoolidele, kuid alustame heade uudistega. Xbox One pakub võimalust mängu kõrvale panna jooksma YouTube’ist video, kus näidatakse ette, kuidas tuleb seda mängu mängida, mõnda keerulist kohta läbi teha või lihtsalt midagi põnevat. Playstation 4 mänge saab seevastu Playstation 3 digitaalsest poest juba eeltellida, kusjuures mitmed PS3 digitaalselt ostetud mängud ilmuvad sulle automaatselt PS4. Kehvade uudiste kohalt teatas Ubisoft, et nii Watch_Dogs kui ka The Crew, mis pidi esialgu sügisel ilmuma, lükatakse edasi järgmise aasta kevadesse. Kõlakad räägivad ka sellest, et PS4 üks esimese päeva mänge, DriveClub, võib samuti edasi lükkuda. Ubisoftil on üldse rasked ajad, viimased mängud pole müünud nii palju kui loodetati ja ka Assassin’s Creed IV müügiedu peaks eelmisele osale alla jääma. Seevastu SimCity saab kuuldavasti internetivaba mängu toe ja esimesest GTA-st tehakse 3D-versiooni.

Selle nädala kõige põnevamaks uueks mänguks on Telltale’i The Wolf Among Usi esimene episood, mida lahkavad Rein ja Martin. Teiseks, kuigi mastaapsemaks ja filmilikumaks mänguks on Beyond, mille Martin sai läbi ja milleni Rainer jõudis. Tänasest saatest käib veel läbi suur hulk mänge: sombiellujäämismäng State of Decay, 2D-Minecraft ehk Terraria, ikka veel Grand Theft Auto V ja selle mitmikmäng ning platvormikas The Great Giana Sisters ning virtuaal- ja pärismängu ühendav Disney Infinity.

Soovituseks on sel nädalal OpenTTD Androidile, mis on täiesti tasuta ning parem kui Androidile ja iOSile ilmunud Transport Tycooni ametlik uusversioon.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.