Puhata ja mängida – 79 – 25.10.2013

Sel nädalal on meil külas meie spordireporter Sulev Ladva, kes räägib, kas sügisesed spordimängud, nagu jalgpallimäng FIFA 14 ja vormelisimulaator F1 2013 on ostmist väärt või mitte.Juhtunud on aga ka muud huvitavat, näiteks Soome uus edukas mängufirma, Clash of the Clani arendaja Supercell müüs enda 51% osaluse GungHo’le miljardi euro eest ning lõpetati Nintendo mängukonsooli Wii tootmine. Saime ka teada mitme uue generatsiooni mängu ilmumisaja, näiteks Titanfall ilmub järgmise aasta märtsis, The Sims 4 aga sama aasta sügisel. Muide, Call of Duty: Ghosts tahab arvutiomanikelt 40 GB vaba ruumi, kuuldavasti tänu ühele väga realistlikule koerale.

Windows 8.1 ühe peale pole mõtet kiirustada, sest mänguritele on sealt halbu teateid, näiteks tänu hiireviivitusele pidid mitmed mängud olema muutunud pea mängitamatuks. Kõik, mis tundub olema kuidagi kahtlane, tavaliselt seda ka on, näiteks GTA V arvutiversiooni pole mõtet tormata alla tõmbama. Üllatus-üllatus!

Peale spordimängude räägime selles saates uuest Shadow Warriorist, mis on hela juhul keskpärane ning Terrariast, mis on siiski midagi enamat kui 2D Minecraft. Peale selle tuleb veel juttu Beyond: Two Soulsist, Dishonoredi lisaepisoodist Knife of Dunwell, Wonderful 101 demost ja Super Mario Galaxy’st.

Soovituseks on seekord PlayStation Networki Horror Sale, mis kestab kuni 6. novembrini.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.