Puhata ja mängida – 80 – 01.11.2013

Kui varem pole olnud mingeid käegakatsutavaid tõendeid, et uue põlvkonna mängud jooksevad Playstation 4-l paremini kui Xbox One’il, siis nüüd me juba teame. Call of Duty: Ghosts jookseb Xbox One’il 720p 60k/s, PS4-l aga 1080p 60k/s. Sarnane on seis Battlefield 4-ga: Microsofti konsool võimaldab 720p 60k/s, Sony oma aga 900p 60 k/s. Kui oluliseks võib see vahe jõudludes saada ja kas Sony konsool on sellel generatsioonil parem valik multiplatvormmängudele, erinevalt sellest generatsioonist? Lisaks räägime sellest, et Sony avaldas PS4 kohta hiiglama suure KKK, kus tulid välja ka selle konsooli paar nõrka külge.

Uudiseid on ka Androidi konsoolide rindelt, välja kuulutati Ouya 2 ja Gamesticki esimene versioon jõudis poelettidele. Meie eelmise aasta üks lemmikmänge The Walking Dead jätkub teise hooajaga juba novembris, South Parki mäng lükkus järgmise aasta märtsi ja Samorost 3 tuleb millalgi alles 2015. aastal. Kõik, kes ootasid uut Command and Conqueri osa peavad aga kurvastama, sest selle arendus lõpetati ja EA pani ka arendaja kinni.

Mängudest räägime täna uuest Batman: Arkham Originsist, mida on Rainer jõudnud mäned päevad mängida ja uurimegi, kui hea see siis on. Rein tegi aga seda Batmani mängu oodates läbi eelmise osa. Martin kustustas vana välja ja mängis läbi PS3 indipärli Journey ning Rein räägib veel lisaks Plants vs Zombies 2-st. Rainer on proovinud ka Rocksmith 2014 ehk kitarriõpikut mängu kujul ning tuleb välja, et see on oluliselt parem kui eelmine osa.

Soovituseks on Steami Halloweeni allahindlus, kus palju häid mänge väga odavalt saadaval.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.