Puhata ja mängida – 84 – 29.11.2013

Tänases saates räägime palju uue generatsiooni konsoolide väljatulekut varjutavatest mikromaksetest ja saime ise Playstation 4-le käed külge. Väga paljud uue generatsiooni mängud, eriti Xbox One’i omad, tulevad rohkete mikromaksetega ja paljud inimesed ei ole õnnelikud. Martin sai järele proovida Playstation 4 ja juttu tuleb rohkem selle kasutajaliidesest ja lisavõimalustest, mida saime ise järele proovida. Lisaks tuleb juttu sellest, et Twitch.tv keelas Playsroomi ehk Playstation 4 virtuaalse keskkonna striimid ja sellest, et EA teeb uut Star Warsi avatud maailma mängu. Playstation Vita TV-d on tõenäoliselt oodata järgmisel aastal ja välja kuulutati suur hulk Persona mänge.

Mängudest teeb Martin juttu Ratchet & Clank: Nexusest ja koos Raineriga mängivad nad endiselt Rayman: Legendsit. Rein sai läbi Call of Duty: Ghostsi ning räägib kahest väga heast mängust: Enemy Unknown: Enemy Within ja Sir, You’re Being Hunted.

Soovituseks on sel nädalal muidugi mõista Steami sügismüük, kus väga palju mänge alla hinnatud.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.