Puhata ja mängida – 86 – 13.12.2013

13. detsembri Puhata ja mängida: Gran Turismo 6 ja uus Mario

Seekord räägime pikalt PS3 autosimulaatorist Gran Turismo 6 ja Nintendo Wii U uutest mängudest Mario 3D World, Pikmin 3, uus Zelda ja The Wonderful 101.

Uudistes peatume pikemalt VGX Awardsil väljahõigatud uudistel, eelkõige sellel, et meie lemmikseiklusmänge valmistav Telltale toob välja kaks uut sarja, mis põhinevad Borderlandsi mängusarjal ja Game of Thronesi teleseriaalil (või siis raamatutel). Lisaks tuli sealt veel mitmeid uudiseid, kuid kauaoodatud rollikas Fallout 4 jäi siiski välja kuulutamata. PlayStationite omanikele on hea uudis see, et Amazonist saab nüüd osta kõiki PSNi mänge osta ehk meie krediitkaartidega pääseb sinna nüüd ligi. MMO-de viimane mohikaanlane The Elder Scrolls Online ilmub arvutile aprillis ja selle põlvkonna konsoolidele juunis. Lisaks anname teada, et digitaalse meelelahutuse tarbimine muutub veel mugavamaks, sest GOGist saab nüüd raha tagasi, kui mäng sul korralikult tööle ei hakka.

Mängudest räägib Martin pikalt äsjailmunud PS3 autosimulaatorist Gran Turismo 6 ning tõmbab joone alla Ratchet & Clank: Nexusele ja Broken Sword 5 esimesele episoodile. Rainer on sügaval Nintendolainel, juttu tuleb uuest Mariost, uuest Zelda HD-versioonist, Pikmin 3-st, The Wonderful 101-st ja Nintendo viimasest taskukonsoolist, veidrast 2DS-st.

Soovituseks on sel nädalal Doom, mis sai just 20 aastaseks. GOG-is on käimas jõuluallahindlus, kus saab Fallout 1, Fallout 2 ja Fallout Tacticsi kuni 14. detsembrini tasuta. Boonussoovituseks on The Novelist, väga omapärane psühholoogiline mäng.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.