Puhata ja mängida – 91 – 24.01.2014

Tänases saates räägime väikesest skandaalist: Microsoft ostvat enda Xbox One konsoolile positiivseid või vähemalt neutraalseid kommentaare, tehes diile tuntud youtuberitega. Kas Microsoft on meeleheitel või see ongi tänapäeva mänguäri loomulik osa?Põnevaid uudiseid on veel. Eelmisel nädalal kuulutas Alienware välja enda Steam Machine’i ehk Steami konsooli, kuid nüüd selgus, et selle juppe ise vahetada pole võimalik. See-eest aga hakkab Alienware iga aasta uut konsooli välja andma. Nintendo-maailma kohal on tükk aega olnud murepilved ja nüüd tuuakse oma lootused Wii U ja 3DSi müügi osas oluliselt allapoole. Lisaks tuleb juttu ühest veidrast nimesaagast, Resident Evil 4 HD versioonist arvutile ja OlliOlli’st, selle aasta esimesest indie-hitist.

Mängudest tulevad lahkamisele Raineri poolelt jälle Nintendo mängud, Pikmin 3 ja 3DSi Zelda ning lõpuks on ta läbi saanud ka Beyond: Two Soulsi. Rein on aga mänginud Plants vs Zomies 2 ja uut avatud maailma ellujäämishitti Rust.

Soovituseks on sel nädalal Starcraft II Starter Edition, kus saab tasuta kuulsat reaalajastrateegiat proovida.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.