Puhata ja mängida – 95 – 21.02.2014

Sel nädalal tuli korraks välja väga oodatud FPSi Titanfall beeta ja mida me proovisime nii arvutil kui ka Xbox One’il. Seletame lahti, miks see on viimaste aastate kõige olulisem FPS. Lisaks mängisime ka The Last of Usi lisaepisoodi Left Behind.

Mängudest tuleb veel juttu tasuta uuest potensiaalsest hitist Loadout, mida proovis Rein, ja lisaks sai ta ka läbi The Wolf Among Usi teise episoodi. Rainer räägib veel enda seiklustest Mario mängudega ning Martin jätkab Vita peal OlliOlli Daily Grindidega.

Uudiesid peame vahendama jälle PlayStation 4 ja Xbox One’i vaheliselt rindejoonelt, kus sel nädalal avaladati Metal Gear Solid V: Ground Zeroes ja Thiefi eraldusvõimed-kaadrisagedused ning mõlemad on jällegi PS4 kasuks. Kusjuures alles täna toob Sony välja PS4 Jaapanis, kui see on mujal maalimas juba müünud 5,3 miljonit. Nvidia tõi välja ka GTX 750 Ti graafikakaardi, mis mängib sedasama Titanfalli paremini kui Xbox One suudab. Bioshocki tegija Irrational Studios aga paneb üldse uksed kinni ja sarja põhiautor Ken Levine jätkab hoopis teistmoodi. Ja Valve teeb oma uuest lemmiklapsest dokumentaali, milleks nimeks on Free to Play ja mis esilinastub juba märtsis.

Soovituseks on sel nädalal Binary Domain, mille saab enne 24. veebruari Steamist kätte 3,75 euroga.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.