Puhata ja mängida 97. saade

Kas South Parki mäng ongi hea? Miks uus Thief on parimal juhul keskpärane? Kas kolmanda isiku vaates Plants vs Zombies on lahe? Miks üldse Elder Scrollsi massirollikas tehti?

Sel nädalal on meil külas Jan Pillav, kes räägib 22.-23. märtsil toimuvast uuest Videomängude päevast ja sellest, mida ta on viimasel ajal ise mänginud. Mänginud oleme palju ka meie ning oleme jõudnud proovida nii uut The Walking Deadi episoodi (mis on väga hea), Rainer on jõudnud mängida South Parl: The Stick of Truth rollikast (mis on päris hea), Martin on peaaegu jõudnud PS4-l läbi mängida Thiefi (mis on pettumus), Rein proovis The Elder Scrolls Online’i beetat (mis on… raske aru saada, miks see olemas on) ja Rainer on Xbox One’il mänginud Plants vs Zomibes: Garden Warfare (mis on selline, et võiks olla palju parem).

Uudistes ei saa me mööda uuest Batmani mängust Arkham Knight ning rõõmustame selle üle, et Steam toob välja enda muusikakuulamisvõimaluse ning kauaoodatud Watch Dogsi väljatulekukuupäev on lõpuks ometi teada. Ja peagi kuulutatakse välja DirectX 12, mis ei toeta enam Windows 7.

Soovituseks on sel nädalal PSNi allahindlus, kus viie euroga saab näiteks Raini ja Tokyo Jungle’i.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.