Puhata ja mängida – 99 – 21.03.2014

Martin on jõudnud läbi mängida PS4 eksklussivmängu Infamous: Second Son ja annab aru, kas see mäng õigustaks PS4 ostu.Uudistenädala kõige olulisemaks märksõnaks oli virtuaalne reaalsus. Sony tõi välja enda virtuaalreaalsusseadme, mis kannab esialgu nime Project Morpheus, ja Oculus Rift tutvustus enda prillide uut versiooni. Playstation4 on tulemas oluline uuendus, lekkinud on uued Assassin’s Creedid, Campo Santo kuulutas välja uue mängu ja Xbox One saab suure hulga indie-mänge. Teeme ka juttu Valve uuest filmist Free to Play.

Mängudest tuleb peale Infamous: second Soni juttu mõistagi Titanfallist, mida on nüüd arvutil jõudnud proovida ka Rein. Endiselt mängime me South Park: The Stick of Truthi, mida me nüüd olme ejõudnud proovida kõik (ja Rein tegi juba läbi). Lisaks veel paar väiksemat mängu, näiteks 2048 ja Luftrausers, ning veider seade nimega Super Retro Advance.

Soovituseks on see nädal vastuoluline Spore, mida saab Steamist soetada 24. märtsini 3,74 euro eest.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.