Puhata ja mängida: The Long Dark – Inimene looduse vastu (PC) (with English subtitles)

(English description below)
Rein võttis ette ellujäämismängu The Long Dark ja sattus suuremasse seiklusesse, kui ta oodata oskas. Long Darkis pole zombisid ega tulnukaid, ainult metsloomad ja ebaloomulikult karm Kanada talv. Reinu esimene ellujäämine kestis paar tundi, teisel katsel ühe ööpäeva. Ülalolev video on justkui päevik, mis kajastab kolmanda mängukorra juhtumisi.
Raskusastmeks oli Voyager, mis on mängu keskmine raskusaste. Ekraani vasakul all nurgas näeb mängija indikaatoreid, mis näitavad tegelaskuju väsimust, nälga, janu ja soojust. Kui üks või mitu näitajat jõuavad nulli, hakkab alla minema eluprotsent. Seda protsenti vähendavad muidugi ka traumad ja haigused. Kui protsent jõuab nulli, siis tegelane sureb ja mäng on läbi.
Selle salvestuse ajal ei olnud The Long Dark veel ametlikult väljas, vaid Steami Early Access programmis versiooniga v264. Kunagi peaks mängule tulema ka Story Mode, praegu on mängitav ainult vabas vormis Sandbox.

Rein took a shot at the survival game The Long Dark and got into a bigger adventure that he could ever expect. The Long Dark has no zombies or aliens, just wild animals and unnaturally harsh Canadian winter. Rein’s first survival attempt was only a couple of hours long, on the second try he lasted for one day. The video above is a diary depicting the happenings of the third attempt.
Difficulty level is set to Voyager, which is the “normal” difficulty of the game. On the down left corner of the screen the player sees indicators for tiredness, hunger, thirst and warmth. If one or several of these stats reach zero, the health percent starts to fall. Diseases and traumas also damage health. If the health percent reaches zero, the player dies and the game is over.
At the time of this recording the game was still in the Early Access status at version v264. In the future the game will also have a Story Mode, at the time of the recording only Sandbox mode was available.
——————————–
Puhata ja mängida on iganädalane eestikeelne mängusaade, mis ilmub igal reedel. Neljapäeva õhtuti kell 19.00 saab näha saate salvestust meie Youtube’i kanalil otseülekandena.

Puhata ja mängida (“Rest and play”) is a weekly Estonian podcast which is aired every Friday morning. On Thursdays at 19.00 the recording of a weekly show can be watched live on our Youtube channel.

Website: http://www.puhatajam%C3%A4ngida.ee
Facebook: http://www.facebook.com/puhatajamangida
Twitter: http://www.twitter.com/puhatajam2ngida
Soundcloud: http://www.soundcloud.com/puhatajamangida
Raadio1: http://www.raadio1.ee
iTunes: https://itunes.apple.com/ee/podcast/raadio1-puhata-ja-mangida/id524053494?mt=2
Steam: http://steamcommunity.com/groups/PuhatajaMangida
Twitch: http://www.twitch.tv/puhatajamangida

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

1 comment on “Puhata ja mängida: The Long Dark – Inimene looduse vastu (PC) (with English subtitles)

  1. Hay says:

    Oh nii sitt¡!!!!!!!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.