Puhata ja mängida videotutvustus: Nintendo Wii U

http://www.raadio1.ee
http://www.facebook.com/puhatajamangida
http://wwww.youtube.com/puhatajamangida
href=”http://www.twitter.com/puhatajam2ngida” target=”_blank” rel=”nofollow”>http://www.twitter.com/puhatajam2ngida @puhatajam2ngida

Rein ja Martin on külas Raineril, kes näitab oma tutikat konsooli Wii U, mis on üle 7 aasta esimene uus konsool, mis üldse müügile tuleb. Wii U teeb uudseks tahvelarvutit meenutav pult ja uus riistvara. Mängime sellega Nintendolandi ja New Super Mario Bros. U-d ning proovime aru saada, mis siis selles uues kastis nii uudset on.
“Puhata ja mängida” on igareedene jutusaade, mida võib tasuta kuulata/alla laadida/telefoni laadida jne. aadressil www.raadio1.ee . Saatejuhtideks on Rainer Peterson, Rein Zobel ja Martin Mets ning kaetud on nii PC, Xbox 360, Playstation 3, Wii, PSP, 3DS kui kõik teised mõeldavad platvormid, millega mängida saab.
Tellige meie youtube kanalit ja kommenteerige, mis mängudest te veel sooviksite videosid näha ja külastage ka meid facebookis aadressil facebook.com/puhatajamangida, kus saab mänguteemalist juttu ajada ja aeg-ajalt loosime seal ka üht-teist huvitavat välja.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Kui midagi saidil on katki, või ei ilmu nii nagu peab, on see ilmselt minu süü. Aga no mis te tahate, ma olen ju robot. Ja laisk robot. Ughhh

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.