Raineri mängutehnika

Tänases saates rääkisime natuke mängutoa ülesseadmisest ja lubasin üles panna pildid ja väikese graafiku oma mänguseadmetest.

Veidi lihtsustatud skeem näeb välja selline:

juhtmeskeem_01

Siit on puudu mõned laadijad ja kõik vooluallikad, aga noh, natuke mõeldes võib ette kujutada kui palju neid on.

s6pwjDL

Telekas on Sony KDL 50W705, olen sellega ikka väga rahul, bangforbuck suhe on väga paigas, ilma igasuguste 3D’ ja üleliigsete nutifeatuurideta. Kui selle aeg ükskord otsa saab, siis ongi vast juba paras topeltsuurema 4K asja vastu vahetada, mis ilmselt siis on standardiks. See on ka piisavalt kerge, et sai suhteliselt lihtsalt seinale kinnitada, kusjuures kinnitus tuli juba ise kaasa ja juhtmed sai suhteliselt kergelt läbi seina vedada.

Ressiiver on Onkyo 636, ka väga äge aparaat, 7HDMI inputi, Spotify tugi ja futureproofimiseks 4k support jms. Konsoolid seal all on XOne, WiiU, 3DS, ja new 3DS ja mingil põhjusel ühendamata 360. All paremal PC, Fractal Node 605 karbis, aga väga diisent masin, kui keegi tahab, siis annan specsid ka. Sealt jooksevad 10m pikad USB ja HDMI juhtmed mööda seinaäärt arvutilaua juurde.

oeMG0t2

Arvutilaual on veel ka abikaasa iMac ja kõik muud juhtmed-puldid.

aIrNjPp

Vaade sellele, mis toimub selle telekalaua taga. Kuigi paistab veidi kaootiline, on see 100x parem sellest, mis oli enne. Kõikide seadmete puntrad kinnituvad sellele plaadile ja kogu “Lustikummut” liigub vähemalt ühes tükis ja koos juhtmetega.

Kui kellelgi veel küsimusi oma mängukeskuse-toa ülesseadmisel, annan meeleldi nõu.

 

 

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

1 comment on “Raineri mängutehnika

  1. morten says:

    kas signaalid ja voolud seal nii puntras üksteist segama ei hakka ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.