12. aprilli Puhata ja mängida: Kui rasked peaksid head mängud olema?

Viimasel nädalal on räägitud sellest, kas mängud peaksid olema rohkem ligipääsetavamad. Kas peaksid ja mida see üldse tähendab?

Rein ja Rainer käisid GameDev Daysil ja proovisid mitmeid Eesti mänge, näiteks kaua tehtud Overstepi. On see nüüd parem või lausa hea?

PlayStation lubab sul nüüd kasutajanime vahetada, aga see võib asju katki teha.Microsoft liidab enda kuutasuga teenused üheks, vist… Nintendo Labo lubab Zeldat ja Mariot varsti VR-is mängida, kas see on hea mõte? Kuulduste järgi on paljude pettumuseks Dragon Age 4 nagu Anthem.

Rainer on mänginud Yoshi’s Crafted Worldi Martin tegi edasi Mutant Year Zerot ja Rein… mõistagi Sekirot.

Soovituseks on ECHO, mis maksab Steamis 7 eurot.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.