12. juuli Puhta ja mängida: Nintendo Switch Lite on palju olulisem kui me oskasime arvata

Nintendo on kesksuvise nädala üle ujutanud suure hulga uudistega, millest olulisim on kahtlemata värske Switch Lite konsool, aga me oleme mänginud ka Super Mario Maker 2.

Nintendo uus Switch on väiksem, seda ei saa panna teleka külge ja see on 100 eurot odavam. Mida veel vaja? Tavaline Switch saab aga rohkem mälu ja parema protsessori.

Nintendo mobiilimäng Dr. Mario World pole veel Eestisse jõudnud ja Switch Pro ei tule üldse sel aastal välja. G2A sai korraliku draama kaela ja mänguarendajad soovitavad sealt ostmise asemel nende mänge pigem pirada.

Psychonauts lükati järgmisse aastasse ja räägime veel edasi Cadence of Hyrule’ist ja Crashi kardimängust.

Soovituseks on seekord HOMMi odavmüük GOGis.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.