13. juuli Puhata ja mängida: Mees proovis PUBG’i ja sa ei usu mis juhtus järgmiseks!

Täna me räägime pikalt PUBGist ja kuidas seda mängida tuleks, spetsialistina aitab asjasse selgust tuua Õhtulehe peatoimetaja Martin Šmutov.

Me ei saa ma mööda Fortnite’ist, kus hakkas uus hooaeg ja mille kaart sai olulisi uuendusi (autod! kõrb!) ning räägime Warframe’ist, mis saab väga palju uuendusi. Lisaksräägime battlye royale mängust The Culling 2, millel läheb kohe väga halvasti.

Mängudest jõuame peale PUBGi kiirelt peatuda Unravel 2-l, mida on mänginud Martin ja Rainer räägib veel Mario Tennis Acesist. Rein aga räägib paarist VR-mängust, nagu Beat Saber ja The Compound.

Soovituseks on Yakuza 0, mis tuli arvutile ja maksab ainult 18 eurot.

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.