15. novembri Puhata ja mängida: Kas Sonicu film on põnevam kui Google Stadia?

Google Stadia ilmub juba järgmisel nädalal, kuid tarneprobleemid, äärmiselt kesine mänguvalik ja pea kõikide huvitavamate omaduste tulevikku lükkumine tunduvad tegevat sellest pigem kurva, kui mängutööstust pahupidi pöörava.

Martin ja Rein on küll reisidel, aga Level1.ee Sten Kohlmanniga räägime uidas Prey arendaja Human Head  veidralt Bethesda stuudioks sai, Sonicu filmist ja Sonicu uuest väljanägemisest, Witcheri seriaali uuest hooajast, ning Twitchi uuest rakendusest, mis peaks striimimisega alustamise  palju lihtsamaks tegema. 

Nii Sten kui Rainer on proovinud trennimängu Ring Fit Adventure ja jätkavad seiklust Luigi’s Mansion 3 hotellis. Sten on veel lõpetanud ka Death Strandingu ja mänginud Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 ning indimäng Stretchersit. 

Soovituseks The Messenger, mis on Epicu mängupoes tasuta

Kui sulle see video meeldib, siis ehk korraks vaata mida pakume Patreonis.
About the Author
Rainer on olnud mänguhuviline juba väikesest peale. Juba väga varajases nooruses kokkupuuted Sovieti-Eestisse smugeldatud Sinclairide ja Nintendo Game & Watch mängudega tegid konsoolid südamelähedaseks. Sellest ajast ka kogumishuvi vanemate konsoolide ja mängude suhtes. Mõnda aega mängiski vaid ja ainult konsoolidel, kuid lõpus murdus ja ka PC on laual, aga selle taga alati ka pult. Mänge on kajastanud aastaid kõigepealt isiklikus, nüüdseks kadunud, blogis, seejärel ajakirja [Digi] Play rubriigis ja Puldimurdja.net foorumis.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.